KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 
01

UYGARLIK İNŞA EDER

INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş., 2005’ten bugüne inşaat sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 4.897.000.000USD olan ve 3.000.000 ㎡ inşaat alanına sahip altyapı ve üstyapı projeleriyle, Türkiye’nin önde gelen uluslararası inşaat taahhüt ve yatırım şirketlerinden biridir.

2005 yılında kurulan İntaya İnşaat Taahhüt Yatırım A.Ş., 1963 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’nin önde gelen altyapı-üstyapı şirketlerinden biri olan İntes İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi 2008 yılında bünyesine katarak, kurumsal yapısını güçlendirmiştir. Hissedarları aynı olan iki şirket, “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganıyla Eylül 2019 yılında birleşmiş ve bunun sonucunda kurulan INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş. Türkiye’nin en büyük inşaat taahhüt şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Bugüne kadar Türkiye’nin 26 ilinde ve 11 ülkede gerçekleştirdiği projelerle INT. İntayaİntes, yalnızca Türkiye’de değil, dünya ölçeğinde de başarılı projelere imza atmış uluslararası bir yüklenicidir. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Körfez ülkelerinde gerçekleştirdiği geniş çaplı faaliyetleri konut projelerinden ofis binalarına, otellerden üniversitelere, resmi yapılardan altyapı projelerine, havalimanı yapılarından uydu kentlere kadar çeşitlilik göstermektedir.

INT. İntayaİntes’in farklı uzmanlık alanlarını içeren kapsamlı portföyü, yaklaşık 1.500.000 ㎡ inşaat alanına sahip konut projelerini, 200.000 ㎡ inşaat alanına sahip ofis ve rezidans projelerini içermekte olup öne çıkan projeleri arasında Adım İstanbul, Evvel İstanbul, 5.Levent, Nurol Tower, İlbank Yönetim Merkezi, Shell Türkiye Yönetim Merkezi, Beşiktaş İş Merkezi yer almaktadır. Bu projelerle birlikte INT. İntayaİntes’in portföyü, İncirlik NATO Üssü Hastane ve Yönetim Merkezi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali, Mersin Coca Cola Fabrikası, The Marmara Pera Hotel, Tekirova Rixos Hotel, Yeşilköy International Hospital, Bezmialem Üniversitesi gibi ofis, sağlık, turizm, eğitim, sanayi yapıları olmak üzere toplam inşa hacmi 3.000.000 m2’ye yaklaşan projeleri içermektedir.

INT. İntayaİntes Tanzanya’da 300 hektar alana yayılan Arusha Safari City uydu kent projesini gerçekleştirmiş olup ayrıca Suudi Arabistan’da su dağıtım ve tuzlu su arıtma tesisleri, liman yapıları, Kazakistan ve Kıbrıs’ta otoyol ve viyadük projeleri gerçekleştirmiştir.

2013-2018 yılları arasında toplam değeri 689.456.184 USD olan yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayarak teslim etmiştir. TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001: 2007 sertifikalarına sahip olan INT. İntayaİntes uluslararası bir yüklenici olarak yaşama değer katan yapılar üretmeye ve “uygarlığın inşası”na katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

VİZYON

Çağdaş standartlara sahip konut, ofis, sağlık, turizm, eğitim, ticaret ve sanayi yapılarıyla, nitelikli ve kalıcı üstyapı ve altyapı projeleriyle geleceğin uygarlığını inşa etmek.

MİSYON

Çağdaş ve modern teknolojiyi kullanarak, “kalite yönetimi” ve “çevre politikaları”na özen göstererek kentin ve doğanın dokusuyla uyumlu, kalıcı yapılar inşa etmek; taahhütlerimiz sözleşmelerimize uygun biçimde, zamanında, şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde tamamlamak, bireye, topluma, hukuka ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Kalite Politikamız

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede;

• Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,

• Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,

• Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı

taahhüt ederiz.

 

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi aracılığı ile Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek ve bu çerçevede;

Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmayı,

• Geri dönüşüm teknolojisi uygulamayı,

• Yasal şartlara ve mevzuata uygun çalışmayı,

• Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmeyi, bu tür faaliyetlere destek vermeyi,

• Sürekli gelişmeyi sağlamayı

taahhüt ederiz.

02

HİZMETLERİMİZ

Bilgi, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek inşa ettiğimiz çağdaş standartlara sahip yapıları, doğru zamanlama, üst düzey kalite anlayışı ve akılcı maliyet prensipleriyle yöneterek hayata geçiriyoruz.

TASARIM

MİMARLIK

İNŞAAT