KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

Başkanın Mesajı

INT. İntayaİntes ailesi olarak yarım yüzyıla uzanan bilgi ve deneyimimizle, yurtiçi ve yurtdışında sektörümüzün önde gelen, köklü ve saygın kurumlarından biriyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne insana, hukuka ve topluma saygıyı esas alan yapımızla, kaliteli ve güvenli yaşam, iş ve üretim alanları inşa etmek temel hedefimiz olmuştur. Yıllar boyunca edindiğimiz deneyimleri şirket kültürümüzle harmanlayarak yaşama, çevreye ve çalışanlarımıza karşı daima sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettik.

Bilgi, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek inşa ettiğimiz çağdaş standartlara sahip yapıları, doğru zamanlama, üst düzey kalite anlayışı ve değer mühendisliği ile yöneterek gerçekleştirdik. Yüklendiğimiz projelerde müşteri isteklerini karşılamayı ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politikamız olarak benimsedik.

Konut projelerinden ofis binalarına, otellerden üniversitelere, resmi yapılardan altyapı projelerine, havalimanı yapılarından uydu kentlere uzanan geniş portföyümüzle, ülke ekonomimize katma değer sağlıyoruz. Konut, ofis, sağlık, turizm, eğitim, fabrika yapıları ve altyapı projeleriyle, dünyanın yapılaşma potansiyeline sahip bölgelerinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Bugün, 3 kıtada ve 11 ülkede projeler gerçekleştirmiş uluslararası bir yüklenici haline gelmemizin ve büyük ölçekli projelere imza atmamızın ardında, eğitimli ve özverili çalışan ekiplerimiz ile deneyimli ve profesyonel yönetim kadromuz vardır.

Yarım yüzyıllık sektörel birikimi ve finansal gücüyle faaliyet gösteren INT. İntayaİntes, insan hayatına değer katan projeler tasarlamaya ve uygulamaya, geleceğin Türkiye’si ve yakın coğrafyalar için “uygarlığı inşa etme”ye devam ediyor.

Saygılarımla,

Mehmet ÇEKER
Yönetim Kurulu Başkanı